To jest archiwalna wersja witryny aktualizowana do dnia 30.05.2018 r.. Aktualna wersja witryny jest dostępna pod adresem ozarow-mazowiecki.pl
Gmina Ożarów Mazowiecki Samorządowym Liderem Edukacji 2013
piątek, 29 listopada 2013

samorzadowy lider edukacji 2013 logo227 listopada br. w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące tegoroczną edycję Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Gmin i Powiatów Rzeczpospolitej Polskiej „Samorządowy Lider Edukacji”. Laureatem III edycji tego Programu została Gmina Ożarów Mazowiecki.

Program „Samorządowy Lider Edukacji” realizowany jest od 2011 roku, wspólnie przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego i Agencję PRC. Honorowy patronat nad projektem sprawuje prof. Jerzy Buzek. Certyfikat „Samorządowy Lider Edukacji” przyznawany jest samorządowi, który: w sposób szczególny dba o rozwój szkolnictwa na swoim terenie, uznaje że inwestowanie w naukę i edukację – to świadectwo nowoczesności i wysokich ambicji Gminy. Uczestników ostatniej edycji programu „Samorządowy Lider Edukacji” oceniali przedstawiciele polskiej nauki, pracownicy uczelni posiadający wiedzę, doświadczenie i dorobek (teoretyczny lub praktyczny) w dziedzinie edukacji.

certyfikat