To jest archiwalna wersja witryny aktualizowana do dnia 30.05.2018 r.. Aktualna wersja witryny jest dostępna pod adresem ozarow-mazowiecki.pl
Bezpłatny Mobilny System Powiadamiania i Ostrzegania
Komunikaty
wtorek, 07 marca 2017

Ożarów Maz ulotka A5 BLISKO www Strona 1Od 2014 roku na terenie gminy działa bezpłatny mobilny system powiadamiania i ostrzegania. Jest to forma szybkiego przekazu informacji przez Urząd Miejski mieszkańcom. System za pośrednictwem bezpłatnych SMS informuje o zagrożeniach (wichury, nawałnice, powodzie, blokady dróg, itp.) oraz o ważnych wydarzeniach lokalnych (festyny, imprezy sportowe).

System został uruchomiony w trosce o Państwa bezpieczeństwo, przekazuje informacje o zagrożeniach pogodowych i hydrologicznych oraz informuje o bieżących sprawach ważnych w relacjach Urząd Miejski – Mieszkańcy. Poprzez system staramy się powiadamiać o zamknięciu dróg, wyłączeniach prądu, wody, robotach drogowych i proponowanych objazdach.

Mieszkańcy, którzy korzystają z aplikacji dowiadują się również dzięki niej jako jedni z pierwszych o rozpoczętych inwestycjach. 

Aplikacja BLISKO (komunikator SISMS) posiada możliwość wybrania tematu przysyłanych wiadomości.

Do wyboru mamy następujące kategorie: aktualności, powiadomienia o zagrożeniach, powiadomienia o utrudnieniach, komunikaty, wydarzenia.

Ożarów Maz ulotka A5 BLISKO www Strona 2

Jedyny koszt jaki Państwo poniesiecie jest związany z aktywacją usługi i dotyczy wysyłki smsa aktywacyjnego pod nr telefonu 661 000 112 (koszt wysłania SMS  jest zgodny z Państwa planem taryfowym).

Poprzez aplikację przekazujemy informację prawie pięciuset mieszkańcom, którzy aktywowali usługę na swoim telefonie lub korzystają z bezpłatnej aplikacji na smartfona. Komunikaty dotyczą całego terenu Gminy, obecnie planujemy podjąć prace nad utworzeniem podgrup w niektórych kategoriach dot. poszczególnych sołectw lub części gminy.

Aplikacja BLISKO (komunikator SISMS) to bardzo dynamiczne narzędzie, które staramy się jak najbardziej dostosować do Państwa potrzeb. Staramy się, żeby narzędzie to było jak najbardziej dedykowane dla mieszkańców i dostarczało tylko istotnych informacji. Pracujemy również nad uruchomieniem systemu, poprzez który mieszkańcy będą mogli informować nas o ważnych zdarzeniach ze swojego otoczenia.

Wszystkie szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/d29e2303/Gmina-Ożarów-Mazowiecki

Film prezentujący aplikację BLISKO: www.youtube.com/watch?v=HmVObuRb1_0.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji!

Wydział Spraw Społecznych
Urzędu Miejskiego