To jest archiwalna wersja witryny aktualizowana do dnia 30.05.2018 r.. Aktualna wersja witryny jest dostępna pod adresem ozarow-mazowiecki.pl
Relacja z Koncertu Noworocznego
Aktualności - Komunikaty
piątek, 09 stycznia 2009

W niedzielę 4 stycznia w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim odbył się kolejny szósty już Koncert Noworoczny pod nazwą "W karnawałowym Rytmie". W nastrój świąteczno - karnawałowy koncertu wprowadził zgromadzoną publiczność Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego Kazimierz Stachurski, który w krótkim przemówieniu powitał zaproszonych gości, podziękował za współpracę z samorządem gminy w minionym roku a następnie przedstawił artystów.

W Sali koncertowej Hotelu królowała muzyka operowa i musicalowa. Gwiazdą wieczoru była Grażyna Brodzińska, która w towarzystwie Jacka Wójcickiego i Salonowej Orkiestry Johanna Straussa wykonała najbardziej znane utwory.
Już pierwszy utwór jaki zaprezentowała śpiewaczka Tango "Jalousie" pokazał, że oprócz pięknego sopranowego głosu ma ona w sobie ogromną wrażliwość i ciepło, które emanowało z jej póĽniejszych interpretacji utworów. Wspaniały duet z Jackiem Wójcickim wprowadził publiczność w klimaty muzyki Włoskiej i Hiszpańskiej. Usłyszeliśmy m.in. takie utwory jak
Granada, La Spagnola, Wróć do Sorrento, Perła Tokaju oraz powszechnie znane Usta milczą, dusza śpiewa, Przetańczyć całą noc, które nuciła również zgromadzona publiczność.
Koncert zakończył się świątecznym akcentem - kolędą "Cicha noc", którą publiczność odśpiewała razem z artystami. Owacjami na stojąco podziękowano artystom za wspaniały wieczór i niezapomniane wrażenia artystyczne.
Koncert trwał około 1,5 h i wysłuchało go około 600 gości. Po koncercie Burmistrz zaprosił wszystkich na toast noworoczny, wzniesiony lampką szampana. Artyści Grażyna Brodzińska i Jacek Wójcicki chętnie rozdawali autografy i pozowali do zdjęć.