To jest archiwalna wersja witryny aktualizowana do dnia 30.05.2018 r.. Aktualna wersja witryny jest dostępna pod adresem ozarow-mazowiecki.pl
Referendum gminne - 4 czerwca 2017 r.
Akcja informacyjna
piątek, 02 czerwca 2017

DSCN0014Głos Mieszkańców ma znaczenie. To podstawowy cel akcji informacyjnej, która ma zwiększyć świadomość obywatelską mieszkańców i zachęcić ich do udziału w referendum.

Kampania prowadzona jest w Internecie (http://www.ozarow-mazowiecki.pl/referendumgminne2017), na profilu społecznościowym Urzędu, oraz za pośrednictwem mediów (lokalna telewizja, prasa, radio). Przygotowane zostały mobilne punkty informacyjne, w których Mieszkańcy znajdą niezbędne informacje dot. referendum. Do skrzynek pocztowych trafiły już ulotki informacyjne. W każdym sołectwie odbyło się spotkanie władz samorządowych z Mieszkańcami. Od początku maja, w każdą środę w Centrum Inicjatyw Społecznych można było porozmawiać o referendum i nie tylko, w szczególności z Pawłem Kanclerzem burmistrzem Ożarowa Mazowieckiego, Andrzejem Cichalem Przewodniczącym Rady Miejskiej. Referendum również poświęcona została duża część ostatniego wydania Informatora Ożarowskiego 4/69 2017 (stale dostępna wersja elektroniczna: http://www.ozarow-mazowiecki.pl/images/stories/informator/2017/informator_4_2017_online.pdf)

Wszystko po to, aby pokazać, że głos Mieszkańców ma znaczenie i zachęcić wszystkich do udziału w referendum. Referendum będzie ważne, jeśli weźmie w nim udział minimum 30% uprawnionych do głosowania, czyli co najmniej 5350 osób.

GALERIA ZDJĘĆ