To jest archiwalna wersja witryny aktualizowana do dnia 30.05.2018 r.. Aktualna wersja witryny jest dostępna pod adresem ozarow-mazowiecki.pl
Blisko Ciebie i Twoich spraw - nowa ożarowska telewizja
środa, 29 maja 2013

OzarowINFO 3Idea powołania do istnienia lokalnej parafialno-społecznej telewizji pojawiła się pod koniec 2011 roku. Potrzeba było wiele czasu i wysiłków, aby idea ta została przekuta w czyn. Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi na początku 2012 pomysł zaczęto realizować. W marcu 2013 roku powołano Fundację Misericordia Ożarów Mazowiecki, której głównym celem statutowym jest głoszenie Dobrej Nowiny, a zwłaszcza Orędzia Miłosierdzia, poprzez nowoczesne środki społecznego przekazu.

Fundacja podpisała umowę licencyjną z siecią kablową STANSAT obejmującą swym zasięgiem Ożarów Maz., Błonie, Pruszków i Babice o dystrybucję w tej sieci programu TV Misericordia (Ożarów Info) produkowanego przez Fundację.

Program TV Misericordia wszedł na stałe do sieci kablowej 4 kwietnia 2013 roku. Od tego dnia na naszej antenie codziennie w Godzinie Miłosierdzia, czyli 15.00, można oglądać transmisję Eucharystii z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim, poprzedzoną Koronką do Bożego Miłosierdzia. Transmisja ta jest odpowiedzią na potrzeby wielu osób starszych i chorych, którzy od wielu już lat nie mogą osobiście uczestniczyć w Eucharystii.

W ciągu dwóch tygodni udało nam się stworzyć Serwis informacyjny OżarówINFO. Program ten począwszy od 14 kwietnia można oglądać co niedzielę o godz. 16.15 oraz w Internecie na naszej stronie www.misericordia.media.pl. Program OżarówINFO porusza tematy lokalnej społeczności Gminy Ożarów Mazowiecki oraz powiatu Warszawskiego Zachodniego. Przy tworzeniu tego programu współpracujemy z Urzędem Miejskim i innymi instytucjami z terenu Ożarowa. Chcemy być blisko mieszkańców i ich spraw.

Chcemy, aby ożarowska telewizja była naszym wspólnym dziełem, dlatego już dziś zapraszamy do współpracy każdego, kto w jakikolwiek sposób jest w stanie nas wesprzeć.

Przemysław Krakowczyk SAC

Dane:

Strona: www.misericordia.media.pl
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
YouTube.com/TvMisericordiaPL
Facebook.com/Misericordia.Media